Тендери в розділі Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводів 45232150-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт мережі водопостачання ділянка між буд.№1/142 до буд.№1/144 в селищі Десна, Чернігівської області UA-2026-09-04-008240-a Дата створення 2026-09-04 14:05:15 Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07807645 358 020 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! Роботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці». Коригування UA-2026-08-31-011401-a Дата створення 2026-08-31 17:10:41 Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471 15 593 576 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 16-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв