Тендери в розділі Земляні роботи 45112500-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Благоустрій населених пунктів щодо проведення земельних робіт в с.Сокільники, с.Годовиця та в с.Басівка Львівського району Львівської області (Код ДК 021: 2015 45110000- Руйнування та знесення будівель і земляні роботи) UA-2026-08-04-000050-a Дата створення 2026-08-04 07:10:10 Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682 2 449 772 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 12-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв