Тендери в розділі Розчищання будівельного майданчика 45111213-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги по розчищенню земельних ділянок після проведення демонтажних робіт під житловими будинками за адресами: 63542, Харківська обл., Чугуївський р-н, с. Гракове, вул. Незламності, 2 та 63542, Харківська обл., Чугуївський р-н, с. Гракове, вул. Незламності, 3 (переробка залишкiв бетон... UA-2026-08-31-010215-a Дата створення 2026-08-31 17:31:47 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРОЛІСНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41060710 2 960 438 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв