Тендери в розділі Руйнування будівель, підготовки і розчищання будівельного майданчика 45111000-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Пocлугa з yсyнeння aвaрiй в житлoвoмy фoндi (пoтoчний рeмoнт з aвaрiйнoгo дeмoнтaжy пoкрiвлi в житлoвoмy бyдинкy пiсля рaкeтнoї aтaки, рoзтaшoвaнoмy зa aдрeсoю: м. Днiпрo, вyл. Рoбoчa, бyд. 176) UA-2026-08-14-010488-a Дата створення 2026-08-14 16:13:49 ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44124263 463 625 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 24-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв