Тендери в розділі Котли для систем центрального опалення 44621220-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Твердопаливні котли UA-2026-09-04-008011-a Дата створення 2026-09-04 13:51:01 Сумський національний аграрний університет ЄДРПОУ: 04718013 1 936 084,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! котли Колві-200 в комплекті з газовим пальником та пультом керування UA-2026-09-04-006455-a Дата створення 2026-09-04 12:40:29 "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ТИВРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44100483 1 241 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 14:00 |
Не знайдено жодних результатiв