Тендери в розділі Радіатори для систем центрального опалення 44621110-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Радіатори та їх деталі різні UA-2026-08-31-010771-a Дата створення 2026-08-31 16:43:07 Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706 475 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 10-09-2026, 09:00 |
1 | ! Комплект підключення радіаторів із термоголовкою, прямий 1/2 (44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі) UA-2026-08-28-005579-a Дата створення 2026-08-28 12:58:35 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672 50 035,20 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Радіатор опалення секційний біметалевий, монтажний комплект, повітровідвідник, код ДК 021: 2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі UA-2026-08-28-003869-a Дата створення 2026-08-28 11:38:20 КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва ЄДРПОУ: 35692211 582 916,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Біметалічні радіатори в асортименті UA-2026-08-26-008016-a Дата створення 2026-08-26 14:26:31 ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України" ЄДРПОУ: 02012013 569 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 01:00 |
4 | ! 26Т-736_44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Радіатор опалення біметалевий (10-ти секційний)) UA-2026-08-26-007315-a Дата створення 2026-08-26 13:56:24 АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775 43 827 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв