Тендери в розділі Контейнери для сміття 44613700-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Пластиковий контейнер (Код ДК 021: 2015 44610000-9 – «Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску) UA-2026-09-01-003220-a Дата створення 2026-09-01 11:34:24 Менська міська рада ЄДРПОУ: 04061777 477 583,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв