Тендери в розділі Драбини 44423200-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Штурмова телескопічна драбина за кодом ДК 021: 2015 – 44420000-0 Будівельні товари (44423200-3 — Драбини) UA-2026-08-26-012623-a Дата створення 2026-08-26 16:55:02 Головне управління Національної поліції у Волинській області ЄДРПОУ: 40108604 247 460 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 03-09-2026, 00:00 |
0 | ! 44420000-0 Будівельні товари Драбини підвісні (для БудРем) UA-2026-08-25-002216-a Дата створення 2026-08-25 10:22:25 ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00100227 910 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 02-09-2026, 14:00 |
Не знайдено жодних результатiв