Тендери в розділі Шафи із замком 44421720-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Шафа металева UA-2026-09-03-004115-a Дата створення 2026-09-03 11:19:35 Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955 22 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Шафа архівна для документів UA-2026-08-31-010288-a Дата створення 2026-08-31 16:26:40 Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195 80 252,53 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 10-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв