Тендери в розділі Броньовані чи армовані двері 44421500-2

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! «Двері протипожежні» Код ДК 021: 2015 — 44420000-0 Будівельні товари
    UA-2026-08-28-011942-a
    Дата створення 2026-08-28 22:20:53
    АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
    ЄДРПОУ: 00131954
    1 215 480 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 215 480 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    06-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв