Тендери в розділі Сидіння для унітазів 44411710-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Сантехнічні вироби з пластику UA-2026-08-27-003990-a Дата створення 2026-08-27 11:36:29 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913 72 155,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 09-09-2026, 15:00 |
1 | ! Вироби для ванної кімнати та супутні вироби UA-2026-08-25-013063-a Дата створення 2026-08-25 17:29:00 Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498 173 171,73 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 02-09-2026, 18:00 |
0 | ! 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні UA-2026-08-18-006256-a Дата створення 2026-08-18 13:17:38 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790 302 465,48 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 31-08-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв