Тендери в розділі Ванни 44411200-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Вироби для ванної кімнати UA-2026-08-28-003015-a Дата створення 2026-08-28 11:08:39 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 8 755,27 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв