Тендери в розділі Водопровідні крани 44411100-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Сантехнічні вироби (змішувач для умивальника, набір для душу зі змішувачем, унітаз-компакт, сифон для раковини), 44410000-7 — Вироби для ванної кімнати та кухні за ДК 021: 2015 UA-2026-09-01-004743-a Дата створення 2026-09-01 12:49:28 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325 46 404 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 8 днів 10-09-2026, 08:00 |
0 | ! Вироби для ванної кімнати UA-2026-08-28-003015-a Дата створення 2026-08-28 11:08:39 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 8 755,27 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 07-09-2026, 00:00 |
1 | ! Вироби для ванної кімнати та супутні вироби UA-2026-08-25-013063-a Дата створення 2026-08-25 17:29:00 Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498 173 171,73 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 годин 02-09-2026, 18:00 |
3 | ! Сантехнічні вироби в асортименті: Лот №1 Сантехнічні вироби в асортименті (код 44410000-7 згідно ДК 021: 2015 – Вироби для ванної кімнати та кухні); Лот №2 Сантехнічні вироби для систем опалення (код 44410000-7 згідно ДК 021: 2015 – Вироби для ванної кімнати та кухні) UA-2026-08-24-008318-a Дата створення 2026-08-24 15:47:41 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677 477 431,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 02-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв