Тендери в розділі Санітарна техніка 44411000-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Санітарна техніка, згідно коду ДК 021: 2015: 44410000-7 «Вироби для ванної кімнати та кухні» UA-2026-09-04-012792-a Дата створення 2026-09-04 16:52:38 6 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362760 135 863,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 09:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Крани кульові та інше) UA-2026-09-03-010598-a Дата створення 2026-09-03 15:19:11 Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862 5 125,19 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Змішувач для кухні та інше) UA-2026-09-01-006894-a Дата створення 2026-09-01 14:37:58 Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862 33 917,65 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
1 | ! Сантехнічні вироби (змішувач для умивальника, набір для душу зі змішувачем, унітаз-компакт, сифон для раковини), 44410000-7 — Вироби для ванної кімнати та кухні за ДК 021: 2015 UA-2026-09-01-004743-a Дата створення 2026-09-01 12:49:28 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325 46 404 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 5 днів 10-09-2026, 08:00 |
0 | ! Рукомийник підлоговий з нержавіючої сталі UA-2026-08-31-000338-a Дата створення 2026-08-31 08:55:03 ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512 43 234,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 14:00 |
0 | ! Вироби для ванної кімнати UA-2026-08-28-003015-a Дата створення 2026-08-28 11:08:39 Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 25575049 8 755,27 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Сантехнічні вироби з пластику UA-2026-08-27-003990-a Дата створення 2026-08-27 11:36:29 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913 72 155,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 09-09-2026, 15:00 |
Не знайдено жодних результатiв