Тендери в розділі Конструкції різні 44212320-8
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Видатки з благоустрою населених пунктів: зупиночний павільйон на зупинці громадського транспорту (з доставкою та встановленням) UA-2026-08-27-011019-a Дата створення 2026-08-27 16:21:27 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531 766 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 08:00 |
2 | ! Металеві конструкції для Алеї слави загиблих захисників і захисниць України за адресою: м. Подільськ Подільського району Одеської області, на розі вулиць Соборна та 8 Березня, сквер “Вічний вогонь” UA-2026-08-20-004965-a Дата створення 2026-08-20 12:03:21 Управління культури та туризму Подільської міської ради Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 33909918 164 033,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 годин 28-08-2026, 18:00 |
7 | ! Трубні дошки: лот 1 - 44210000-5 Конструкції та їх частини (трубні дошки), лот 2 - 44210000-5 Конструкції та їх частини (трубні дошки), лот 3 - 44210000-5 Конструкції та їх частини (трубні дошки) UA-2026-08-07-010011-a Дата створення 2026-08-07 15:45:25 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 24584661 102 060 480 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 01-09-2026, 11:00 |
Не знайдено жодних результатiв