Тендери в розділі Конструкційні вироби та їх частини, крім збірних споруд 44212000-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Частини конструкції риштовання, за ДК 021: 2015-44210000-5 Конструкції та їх частини UA-2026-09-04-012141-a Дата створення 2026-09-04 16:11:29 Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут ЄДРПОУ: 24978555 31 143,32 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Стелажна система (збірно-розбірна) UA-2026-09-04-006275-a Дата створення 2026-09-04 12:33:17 Військова частина А2678 ЄДРПОУ: 08477090 2 600 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 15-09-2026, 12:36 |
1 | ! Конструкції та їх частини UA-2026-08-31-002912-a Дата створення 2026-08-31 11:24:31 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3027 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803649 338 350 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 4 дні 09-09-2026, 08:00 |
0 | ! Видатки з благоустрою населених пунктів: зупиночний павільйон на зупинці громадського транспорту (з доставкою та встановленням) UA-2026-08-27-011019-a Дата створення 2026-08-27 16:21:27 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052531 766 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 годин 05-09-2026, 08:00 |
6 | ! Елементи риштувань будівельних UA-2026-08-24-000652-a Дата створення 2026-08-24 09:25:43 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677 2 281 222,25 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв