Тендери в розділі Бетонні суміші 44114100-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бетонна суміш UA-2026-08-31-008820-a Дата створення 2026-08-31 15:37:08 КП "Харківський метрополітен" ЄДРПОУ: 04805918 2 602 222 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв