Тендери в розділі Асфальт 44113620-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами) UA-2026-09-04-013609-a Дата створення 2026-09-04 19:14:59 КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499 3 421 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 08:00 |
1 | ! Асфальтобетон (код ДК 021: 2015 44110000-4 – Конструкційні матеріали) UA-2026-09-04-003489-a Дата створення 2026-09-04 11:01:06 КП Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг ЄДРПОУ: 13974620 9 193 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
2 | ! Конструкційні матеріали (2 лоти) UA-2026-08-31-004953-a Дата створення 2026-08-31 13:50:53 Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Кам'янської міської ради ЄДРПОУ: 44074710 335 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв