Тендери в розділі Обладнання для насичення киснем 42996600-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Аераційна система UA-2026-09-04-012542-a Дата створення 2026-09-04 16:33:12 Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03343947 1 416 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв