Тендери в розділі Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин 42912000-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Елементи фільтруючі водяні для фільтрів СОСГ до турбіни К-220-44 UA-2026-09-03-000637-a Дата створення 2026-09-03 09:01:45 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 24584661 1 263 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 10:00 |
1 | ! Дистилятор згідно ДК 021: 2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації UA-2026-09-01-006794-a Дата створення 2026-09-01 14:34:00 КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458 45 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 09:00 |
2 | ! Товар - код CPV 42910000-8 по ДК 021: 2015 – Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Системи очищення води: лот 1 – код CPV 42912000-2 Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Система зворотного осмосу); лот 2 - код CPV 42912000-2 Машини та апарати для фільтрування ч... UA-2026-08-31-009072-a Дата створення 2026-08-31 15:45:42 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20915546 1 915 485 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 10-09-2026, 10:00 |
2 | ! Розумна система зворотного осмосу з водопідготовкою та демінералізацією UA-2026-08-28-011195-a Дата створення 2026-08-28 18:04:32 КНП "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХОР ЄДРПОУ: 02009896 352 916,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 09:00 |
1 | ! Придбання плавучого водозабірного комплексу із системою очистки води та бустерними модулями для КП «Черкасиводоканал» UA-2026-08-13-006904-a Дата створення 2026-08-13 13:50:06 Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 03357168 97 333 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 09:00 |
3 | ! Установка водопідготовки модульного типу, Ємність «Грін Модуль» з утепленням та підігрівом або еквівалент UA-2026-07-03-009793-a Дата створення 2026-07-03 16:40:08 Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951 21 414 212,59 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за годину 04-09-2026, 01:00 |
Не знайдено жодних результатiв