Тендери в розділі Машини та апарати для фільтрування чи очищення газів 42514000-2

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! ДК 021: 2015: - 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Гідрофобний бактеріальний фільтр для хірургічного аспіратора)
    UA-2026-09-02-008890-a
    Дата створення 2026-09-02 14:50:19
    Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
    ЄДРПОУ: 02011976
    80 750 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 80 750 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 10:00

    0
    ! 26Т-768_42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Блок підготовки паливного і пускового газу (БППіПГ))
    UA-2026-09-02-004017-a
    Дата створення 2026-09-02 11:30:19
    АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
    ЄДРПОУ: 30019775
    12 684 440 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 12 684 440 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 380 533 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    18-09-2026, 00:00

    4
    ! Матеріали фільтрувальні для контролю газо-аерозольних викидів: лот 1 - 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (фільтри аналітичні аерозольні та стрічка фільтрувальна), лот 2 - 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне...
    UA-2026-08-26-007633-a
    Дата створення 2026-08-26 14:10:23
    АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
    ЄДРПОУ: 24584661
    7 101 176,90 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 7 101 176,90 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 71 011,77 UAH
    • Багатолотова
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за день
    04-09-2026, 09:00
      Не знайдено жодних результатiв