Тендери в розділі Холодильне та морозильне обладнання 42513000-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Холодильник низькотемпературний UA-2026-09-03-015398-a Дата створення 2026-09-03 23:12:03 Київський національний університет технологій та дизайну ЄДРПОУ: 02070890 229 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Шафи холодильні UA-2026-06-19-008952-a Дата створення 2026-06-19 14:29:37 ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142282 530 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | місяць тому 03-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв