Тендери в розділі Частини клапанів 42132300-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! 26Т-645_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Електропневматичний позиціонер) UA-2026-08-12-006909-a Дата створення 2026-08-12 14:14:21 АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775 1 700 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 20-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв