Тендери в розділі Частини меблів 39157000-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Частини меблів (щит меблевий для парти та комплект спинка та сидіння для стільця) UA-2026-08-28-010447-a Дата створення 2026-08-28 16:28:53 ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43081140 192 416,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 06-09-2026, 15:00 |
Не знайдено жодних результатiв