Тендери в розділі Пересувні книжкові полиці 39152000-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! 39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151100-6 — Стелажі, 39151300-8 — Модульні меблі, 39152000-2 — Пересувні книжкові полиці, 39154100-7 — Виставкові стенди, 39155000-3 — Бібліотечні меблі, 39155100-4 — Бібліотечне обладнання) UA-2026-08-28-005730-a Дата створення 2026-08-28 13:06:34 Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37485417 256 632,38 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 07-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв