Тендери в розділі Пристрої дистанційного керування 38820000-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Модулі передавачів UA-2026-09-04-003907-a Дата створення 2026-09-04 11:09:32 військова частина А5063 ЄДРПОУ: 26640665 321 733 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 15-09-2026, 00:00 |
1 | ! Пристрої дистанційного керування UA-2026-09-02-007431-a Дата створення 2026-09-02 14:03:13 МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415 61 024,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 12:00 |
4 | ! Пульт управління RadioMaster TX16s MKII M2 з АКБ UA-2026-09-02-004462-a Дата створення 2026-09-02 11:42:15 Військова частина А7381 ЄДРПОУ: 26630559 284 560 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 6 днів 11-09-2026, 00:00 |
0 | ! Пристрої дистанційного керування (Пульт керування RadioMaster TX16S MK3 MKIII ELRS M2 FPV 2/4GHz/915MHz або еквівалент) UA-2026-09-01-005215-a Дата створення 2026-09-01 13:32:10 Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 04057988 13 399 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв