Тендери в розділі Обладнання для керування виробничими процесами та пристрої дистанційного керування 38800000-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Модулі передавачів UA-2026-09-04-003907-a Дата створення 2026-09-04 11:09:32 військова частина А5063 ЄДРПОУ: 26640665 321 733 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 15-09-2026, 00:00 |
1 | ! Пристрої дистанційного керування UA-2026-09-02-007431-a Дата створення 2026-09-02 14:03:13 МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415 61 024,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 12:00 |
4 | ! Пульт управління RadioMaster TX16s MKII M2 з АКБ UA-2026-09-02-004462-a Дата створення 2026-09-02 11:42:15 Військова частина А7381 ЄДРПОУ: 26630559 284 560 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 6 днів 11-09-2026, 00:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії) UA-2026-09-02-004372-a Дата створення 2026-09-02 11:40:25 ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 25574630 34 490 997,49 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 10:00 |
0 | ! техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Система автоматичного водіння UA-2026-09-02-001599-a Дата створення 2026-09-02 10:01:34 ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ЄДРПОУ: 02543822 386 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 00:00 |
0 | ! Пристрої дистанційного керування (Пульт керування RadioMaster TX16S MK3 MKIII ELRS M2 FPV 2/4GHz/915MHz або еквівалент) UA-2026-09-01-005215-a Дата створення 2026-09-01 13:32:10 Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 04057988 13 399 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 09:00 |
2 | ! Обладнання для керування виробничими процесами (Компоненти для автоматизації виробництва (HART-модеми)) UA-2026-08-28-008193-a Дата створення 2026-08-28 14:53:54 Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801 31 074 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 14:00 |
0 | ! Закупівля системи молекулярно-промен... епітаксії (МБЕ) з метою належного забезпечення належного виконання проєкту, що фінансується за рахунок Міністерства освіти і науки України UA-2026-08-27-012961-a Дата створення 2026-08-27 20:44:12 Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944 42 655 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 06-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв