Тендери в розділі Оптичні прилади 38600000-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Монокуляр тепловізійний UA-2026-09-04-012216-a Дата створення 2026-09-04 16:12:02 Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 04060542 328 939 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Оптичні приціли UA-2026-09-04-009259-a Дата створення 2026-09-04 14:34:18 Військова частина Т0760 ЄДРПОУ: 26642032 327 800 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
1 | ! Астрономічні та оптичні прилади UA-2026-09-03-009863-a Дата створення 2026-09-03 14:59:15 ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ЄДРПОУ: 43501242 274 359,02 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 14:56 |
2 | ! Лазер ЛГ-79-1 газовий гелій-неоновий, лазер ЛГ-70-2 іонно-газовий на парах кадмію, лазер ЛГН-106 газовий гелій-неоновий UA-2026-09-03-008805-a Дата створення 2026-09-03 14:25:45 Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна ЄДРПОУ: 02071205 89 166,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Монокуляр нічного бачення з оригінальним кріпленням на шолом UA-2026-09-03-001393-a Дата створення 2026-09-03 09:43:23 Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653 1 320 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 07:00 |
2 | ! Тепловізійний прицільний комплекс ТПК 546458.001-01 в комплекті з турель-стійкою (або еквівалент) UA-2026-09-02-011419-a Дата створення 2026-09-02 16:07:18 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3058 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ІЗМАЇЛ) ЄДРПОУ: 24520810 650 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за місяць 09-10-2026, 00:00 |
0 | ! Фотографічне обладнання UA-2026-09-01-007871-a Дата створення 2026-09-01 15:12:00 МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415 156 442,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 12:00 |
0 | ! Фотооб`єктив об`єктив Canon EF 70-200mm f/2, 8L IS III USM (3044C005) або еквівалент. UA-2026-09-01-007396-a Дата створення 2026-09-01 14:57:45 Вінницька обласна Рада ЄДРПОУ: 00022438 130 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 14:23 |
0 | ! Ультракороткофокус... інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокус... інтерактивний лазерний проектор UA-2026-09-01-006712-a Дата створення 2026-09-01 14:36:50 ІППММ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАН УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 03534430 248 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
0 | ! Ультракороткофокус... інтерактивний лазерний проектор з двома екранами, ультракороткофокус... інтерактивний лазерний проектор UA-2026-08-31-012800-a Дата створення 2026-08-31 19:40:27 ІППММ ІМ.Я.С.ПІДСТРИГАЧА НАН УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 03534430 24 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! Проектор Acer Vero PL3515ATV або еквівалент UA-2026-08-31-011625-a Дата створення 2026-08-31 18:17:21 ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО ЄДРПОУ: 00493698 53 058,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 09:30 |
3 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 | |
0 | ! Код ДК 021: 2015 38650000-6 Фотографічне обладнання (Фотокамера цифрова бездзеркальна) UA-2026-08-31-008731-a Дата створення 2026-08-31 15:35:14 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича ЄДРПОУ: 02071240 133 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 10:00 |
1 | ! Проєктори мультимедійні UA-2026-08-31-000392-a Дата створення 2026-08-31 09:02:16 Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359 93 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Засіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (код за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника 38650000-6 фотографічне обладнання ) UA-2026-08-30-000654-a Дата створення 2026-08-30 20:09:44 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914 620 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! проєктори та екрани до них UA-2026-08-29-000263-a Дата створення 2026-08-29 12:44:24 Військова частина А5066 ЄДРПОУ: 26641794 57 900 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 3 дні 08-09-2026, 11:35 |
1 | ! Тепловізійний прилад спостереження (тепловізійний монокуляр) UA-2026-08-29-000290-a Дата створення 2026-08-29 12:23:59 Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825 600 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 06-09-2026, 14:00 |
0 | ! Проекційні екрани та проектори UA-2026-08-28-011402-a Дата створення 2026-08-28 18:36:56 Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428 68 920 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Фотографічне обладнання та супутні товари UA-2026-08-28-010457-a Дата створення 2026-08-28 16:29:03 Військова частина А1785 ЄДРПОУ: 08022573 85 454 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 4 дні 08-09-2026, 16:21 |
0 | ! фотоапарат Canon EOS R6 Mark II body 566C031 та стандартний об’єктив Canon RF 24-70mm F/2.8L IS USM UA-2026-08-28-005410-a Дата створення 2026-08-28 12:48:49 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416 168 310 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв