Тендери в розділі Метальні списи 37453100-9

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Спортивний інвентар для полів і кортів
    UA-2026-08-27-001089-a
    Дата створення 2026-08-27 09:37:18
    ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
    ЄДРПОУ: 04061576
    694 960 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 694 960 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    04-09-2026, 08:00
      Не знайдено жодних результатiв