Тендери в розділі Баскетбольний інвентар 37452200-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Спортивний інвентар) UA-2026-08-28-004188-a Дата створення 2026-08-28 12:01:08 Одеський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571570 275 179,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Спортивний інвентар для полів і кортів UA-2026-08-27-001089-a Дата створення 2026-08-27 09:37:18 ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576 694 960 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 04-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв