Тендери в розділі Футбольні м’ячі 37451700-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Спортивний інвентар для полів і кортів UA-2026-08-27-001089-a Дата створення 2026-08-27 09:37:18 ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576 694 960 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 08:00 |
1 | ! Інвентар спортивний UA-2026-08-21-007488-a Дата створення 2026-08-21 13:43:58 ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248 62 499 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв