Тендери в розділі Спортивний інвентар для полів і кортів 37450000-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Малоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021: 2015: 37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів), наказ 3371 UA-2026-08-31-013403-a Дата створення 2026-08-31 22:05:58 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831 9 015 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 10-09-2026, 12:00 |
1 | ! ДК 021: 2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Спортивний інвентар) UA-2026-08-28-004188-a Дата створення 2026-08-28 12:01:08 Одеський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571570 275 179,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Спортивний інвентар для полів і кортів UA-2026-08-27-001089-a Дата створення 2026-08-27 09:37:18 ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576 694 960 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 08:00 |
0 | ! Придбання обладнання для міні-футбольного поля зі штучним покриттям та сіткою для волейболу в с. Іванівка (комплекс елементів) UA-2026-08-25-008043-a Дата створення 2026-08-25 14:21:53 Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 44342464 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 02-09-2026, 00:00 |
7 | ! код 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника UA-2025-10-20-013860-a Дата створення 2025-10-20 16:23:47 ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44076718 58 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв