Тендери в розділі Орбітреки 37441900-0
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Орбітрек професійний для КДЮСШ «Динамо», код ДК 021: 2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу UA-2026-08-27-013272-a Дата створення 2026-08-27 22:03:14 Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл ЄДРПОУ: 26476487 135 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв