Тендери в розділі Бронежилети 35815100-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бронежилет UA-2026-09-04-008227-a Дата створення 2026-09-04 14:00:31 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390 485 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 12:00 |
0 | ! Бронежилет UA-2026-09-04-007712-a Дата створення 2026-09-04 13:38:55 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390 218 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 12:00 |
1 | ! Бронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї UA-2026-08-31-007201-a Дата створення 2026-08-31 14:44:55 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390 892 498,95 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 12:00 |
1 | ! Бронежилети 2 клас захисту UA-2026-08-31-006823-a Дата створення 2026-08-31 14:31:54 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390 781 248,75 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 12:00 |
2 | ! Бронежилети 2 клас захисту з модулем захисту шиї UA-2026-08-31-006367-a Дата створення 2026-08-31 14:14:08 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390 708 332,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв