Тендери в розділі Протигази 35814000-3
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Придбання індивідуального обмундирування (засоби індивідуального захисту органів дихання) UA-2026-08-25-005257-a Дата створення 2026-08-25 12:10:30 ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142282 360 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 02-09-2026, 00:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 31-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв