Тендери в розділі Військові шоломи 35813000-6
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Шолом кулезахисний UA-2026-09-01-011038-a Дата створення 2026-09-01 17:39:04 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390 996 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 12:00 |
0 | ! Засоби бронезахисту (Плитоноска, бронеплита, балістичний пакет, кишені для бічних плит, шолом) UA-2026-08-28-011523-a Дата створення 2026-08-28 19:22:10 ДМИТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04362125 480 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв