Тендери в розділі Бойове спорядження 35812300-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Засоби бронезахисту (Плитоноска, бронеплита, балістичний пакет, кишені для бічних плит, шолом) UA-2026-08-28-011523-a Дата створення 2026-08-28 19:22:10 ДМИТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04362125 480 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв