Тендери в розділі Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки 35720000-7
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Пристрій радіоелектронного моніторингу UA-2026-09-04-011536-a Дата створення 2026-09-04 15:44:39 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 08588725 1 018 920 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 10:10 |
0 | ! Засіб радіоелектронної розвідки «КОРП» UA-2026-09-04-009829-a Дата створення 2026-09-04 14:51:36 Військова частина А4773 ЄДРПОУ: 26637255 980 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 15-09-2026, 00:00 |
0 | ! Пристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка 4.0» або еквівалент UA-2026-09-04-003891-a Дата створення 2026-09-04 11:10:23 Городоцька міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 26269892 1 008 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки UA-2026-09-03-013924-a Дата створення 2026-09-03 17:14:33 МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415 27 316,98 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 14:00 |
0 | ! Пристрій електронної підтримки РЕБ «Чуйка 3.0» або еквівалент UA-2026-09-03-013462-a Дата створення 2026-09-03 16:50:39 Городоцька міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 26269892 385 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
0 | ! Засоби радіоелектронного моніторингу (РЕР) (ДК 021: 2015 – 35720000-7 Системи розвідки, спостереження виявлення цілі та рекогносцировки) UA-2026-09-03-007827-a Дата створення 2026-09-03 13:50:15 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755 344 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 09:00 |
0 | ! Детектор дронів UA-2026-09-02-003093-a Дата створення 2026-09-02 11:00:34 Військова частина А7049 ЄДРПОУ: 26623342 47 500 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 5 днів 10-09-2026, 00:00 |
0 | ! Пристій електронної підтримки РЕБ "Чуйка 3.0" UA-2026-09-01-009685-a Дата створення 2026-09-01 16:20:00 КИРИКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04390096 78 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 35720000-7 — Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Засіб радіоелектронного моніторінгу (РЕР) або еквівалент) UA-2026-09-01-002788-a Дата створення 2026-09-01 11:18:40 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792 186 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 днів 17-09-2026, 09:00 |
0 | ! «Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки UA-2026-08-31-012180-a Дата створення 2026-08-31 18:15:04 Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824 439 890 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ) SAQRIBS (з цифровим літерним/маркуванням — модель 13) UA-2026-08-31-010748-a Дата створення 2026-08-31 16:42:36 Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України" ЄДРПОУ: 40108981 1 078 106,72 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 3 дні 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР) UA-2026-08-31-005265-a Дата створення 2026-08-31 13:25:10 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244 84 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 13:22 |
0 | ! ДК 021: 2015-35720000-7 "Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки" (Пристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 4.0") UA-2026-08-31-005172-a Дата створення 2026-08-31 13:23:05 Виконавчий комітет Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 04058060 302 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 12:00 |
0 | ! Пристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 3.0" або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених) UA-2026-08-31-005145-a Дата створення 2026-08-31 13:21:16 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807 142 233,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 09:00 |
1 | ! Системи спостереження UA-2026-08-29-000186-a Дата створення 2026-08-29 11:12:06 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796 408 792 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Засіб виявлення сигналів FPV- дронів, код ДК 021: 2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки UA-2026-08-28-010884-a Дата створення 2026-08-28 17:06:44 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 38494108 1 676 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Система виявлення та протидії БпЛА AIRFENCE 7.0) UA-2026-08-28-010603-a Дата створення 2026-08-28 16:39:12 Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України" ЄДРПОУ: 40108981 16 908 632,02 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 8 годин 05-09-2026, 10:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015 - 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (Портативна система виявлення БпЛА DDS AARTOS X9 COMMAND CENTER VERSION/UA-Rf). UA-2026-08-28-010573-a Дата створення 2026-08-28 16:37:25 Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України" ЄДРПОУ: 40108981 29 727 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Спрощена закупівля |
| Очікування пропозицій Спрощена закупівля | за 8 годин 05-09-2026, 10:00 |
0 | ! Пристрій радіоелектронної розвідки «Чуйка 4.0», або еквівалент UA-2026-08-28-008462-a Дата створення 2026-08-28 15:03:58 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057 566 148,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв