Тендери в розділі Частини військових суден 35520000-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! «Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними установками на базі обладнання Volvo Penta (спецпризначення) UA-2026-09-04-004784-a Дата створення 2026-09-04 11:35:10 ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541 495 689,40 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 20-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв