Тендери в розділі Дорожня сіль 34927100-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дорожня сіль із протизлежувальною домішкою (код за ДК 021: 2015: 34920000-2 Дорожне обладнання) UA-2026-08-28-007594-a Дата створення 2026-08-28 14:53:16 КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва ЄДРПОУ: 03334894 10 020 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 14:38 |
0 | ! Сіль технічна UA-2026-08-28-005880-a Дата створення 2026-08-28 13:16:30 Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046 480 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 07-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв