Тендери в розділі Пожежні автоцистерни 34144212-7

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
    UA-2026-09-03-014329-a
    Дата створення 2026-09-03 18:11:42
    Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
    ЄДРПОУ: 33945469
    154 667 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 154 667 500 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 4 640 025 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    19-09-2026, 09:00

    1
    ! Великовантажні мототранспортні засоби код за ДК 021: 2015 - 34140000-0 (Пожежна автоцистерна середнього класу всюдихідна)
    UA-2026-05-27-006431-a
    Дата створення 2026-05-27 12:53:36
    Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
    ЄДРПОУ: 38592652
    15 732 237,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 15 732 237,50 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 471 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    20-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв