Тендери в розділі Автокрани та вантажні автомобілі-самоскиди 34142000-4
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Підземний самоскид UA-2026-09-01-010361-a Дата створення 2026-09-01 16:56:37 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787 45 440 472 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 15:00 |
1 | ! Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021: 2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1)) UA-2026-08-31-003767-a Дата створення 2026-08-31 11:58:57 АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506 8 375 960 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 12:00 |
0 | ! Бортова вантажівка з краном-маніпулятором UA-2026-08-28-011831-a Дата створення 2026-08-28 21:26:37 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ЄДРПОУ: 23216145 10 661 279,16 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 07-09-2026, 18:00 |
0 | ! Великовантажні мототранспортні засоби - за кодом ДК 021: 2015 – 34140000-0 (Автомобіль вантажний з крано-буровою установкою та люлькою на шасі IVECO ML150E28WS 4X4 (Інвестиційна програма 2026 – п. VI.1.1)) UA-2026-08-28-001432-a Дата створення 2026-08-28 10:00:47 АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506 8 375 960 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 08-09-2026, 12:00 |
0 | ! Автомобільний кран UA-2026-08-27-003325-a Дата створення 2026-08-27 11:09:49 Військова частина 3045 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803715 10 900 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 8 днів 10-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв