Тендери в розділі Фургони з цільнометалевим кузовом 34136200-1
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Вантажний автомобіль) UA-2026-08-31-007793-a Дата створення 2026-08-31 15:05:29 ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" ЄДРПОУ: 02568182 3 935 277,78 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 09-09-2026, 00:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 код 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Автомобілі вантажні спеціалізовані з панцеровим захистом для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго") UA-2026-08-21-006615-a Дата створення 2026-08-21 11:56:37 Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716 18 600 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 11-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв