Тендери в розділі Транспортні засоби служб соціальної допомоги 34114300-2

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Спеціалізовані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю, осіб з обмеженою мобільністю (користувачів кріслами колісними) та супроводжуючих осіб за ДК 021: 2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
    UA-2026-08-28-002258-a
    Дата створення 2026-08-28 10:38:19
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ"
    ЄДРПОУ: 05395828
    3 970 991,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 970 991,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    06-09-2026, 09:00

    0
    ! Спеціалізовані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (зокрема лежачих хворих, обладнаний місцем під ноші) за ДК 021: 2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
    UA-2026-08-28-001562-a
    Дата створення 2026-08-28 10:05:10
    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ"
    ЄДРПОУ: 05395828
    4 030 455,56 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 030 455,56 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    06-09-2026, 09:00
      Не знайдено жодних результатiв