Тендери в розділі Транспортні засоби спеціального призначення 34114000-9
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Легковий спеціалізований автомобіль UA-2026-09-04-004606-a Дата створення 2026-09-04 11:38:23 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38590042 516 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 23-09-2026, 14:00 |
0 | ! Легковий автомобіль (спеціалізований) UA-2026-09-03-000533-a Дата створення 2026-09-03 08:54:12 ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845 1 100 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 19-09-2026, 08:45 |
1 | ! Легковий автомобіль спеціалізованого призначення моделі SUZUKI S-CROSS (або еквівалент) UA-2026-09-02-006180-a Дата створення 2026-09-02 13:03:43 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 10" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24341622 1 022 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 14:00 |
0 | ! Легковий автомобіль спеціалізований UA-2026-08-31-010459-a Дата створення 2026-08-31 16:36:50 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38598371 916 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Вживаний вантажний мікроавтобус / малотоннажний фургон (Mercedes-Benz Vito вантажний або еквівалент) UA-2026-08-31-008789-a Дата створення 2026-08-31 15:39:46 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ГОСПОДАР" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32844090 375 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 18:00 |
0 | ! Легковий автомобіль спеціалізований UA-2026-08-31-007577-a Дата створення 2026-08-31 14:59:41 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38598371 957 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Автомобіль спеціалізованого призначення UA-2026-08-31-006756-a Дата створення 2026-08-31 14:29:54 Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599 1 572 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Спеціалізований легковий автомобіль UA-2026-08-28-010829-a Дата створення 2026-08-28 17:01:04 Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646 1 166 388,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 09-09-2026, 00:01 |
0 | ! Мікроавтобуси UA-2026-08-28-004019-a Дата створення 2026-08-28 11:41:23 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078 7 452 163,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 08:00 |
1 | ! Спеціалізовані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю, осіб з обмеженою мобільністю (користувачів кріслами колісними) та супроводжуючих осіб за ДК 021: 2015: 34110000-1 Легкові автомобілі UA-2026-08-28-002258-a Дата створення 2026-08-28 10:38:19 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЄДРПОУ: 05395828 3 970 991,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 09:00 |
2 | ! Спеціалізовані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (зокрема лежачих хворих, обладнаний місцем під ноші) за ДК 021: 2015: 34110000-1 Легкові автомобілі UA-2026-08-28-001562-a Дата створення 2026-08-28 10:05:10 КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЄДРПОУ: 05395828 4 030 455,56 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! 34110000-1 Легкові автомобілі UA-2026-08-27-005274-a Дата створення 2026-08-27 12:38:50 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38643633 1 875 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 05-09-2026, 10:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 “34110000-1 Легкові автомобілі” (Спеціалізований легковий автомобіль типу універсал) UA-2026-08-21-011147-a Дата створення 2026-08-21 16:01:33 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672 2 069 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 7 днів тому 29-08-2026, 00:00 |
0 | ! 34110000-1 Легкові автомобілі (CPV 34110000-1 Passenger cars) - Легкові автомобілі спеціалізовані, в рамках реалізації проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва в боротьбі з пожежами вздовж Дунаю – FIPRO RO-UA», ROUA00095, що співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми Interre... UA-2026-07-31-003581-a Дата створення 2026-07-31 11:54:56 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38643633 3 965 626,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 06-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв