Тендери в розділі Позашляхові засоби транспортні 34113300-5
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Автомобіль Toyota Land Cruiser Prado (або еквівалент) для потреб ЗСУ. UA-2026-08-14-002932-a Дата створення 2026-08-14 10:54:54 Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 23000089 2 491 666,70 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 22-08-2026, 01:00 |
2 | ! Автомобіль Toyota Land Cruiser Prado (або еквівалент) для потреб ЗСУ. UA-2026-08-04-001138-a Дата створення 2026-08-04 09:46:37 Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 23000089 2 491 666,70 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 3 дні тому 12-08-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв