Тендери в розділі Повнопривідні транспортні засоби 34113000-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Електроквадроцикл UA-2026-08-31-011898-a Дата створення 2026-08-31 17:45:48 Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866 507 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 10-09-2026, 01:00 |
2 | ! Квадроцикл UA-2026-08-31-001938-a Дата створення 2026-08-31 10:40:45 Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса ЄДРПОУ: 14321736 906 670 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 11:00 |
2 | ! Квадроцикл ODES ATV або еквівалент (код ДК 021: 2015 34110000-1 Легкові автомобілі (34113200-4 – Мотовсюдиходи)) UA-2026-08-28-007705-a Дата створення 2026-08-28 14:38:56 КУ "Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів" ЄДРПОУ: 35823471 5 789 080 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
3 | ! Квадроцикли UA-2026-08-25-013588-a Дата створення 2026-08-25 19:12:11 військова частина А0501 ЄДРПОУ: 24976272 4 280 000 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 3 дні 04-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв