Тендери в розділі Легкові автомобілі типу «універсал» 34111100-9

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Автомобілі спеціалізованого призначення
    UA-2026-08-21-005016-a
    Дата створення 2026-08-21 11:55:20
    ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
    ЄДРПОУ: 42335958
    3 632 893,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 632 893,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    29-08-2026, 09:00

    1
    ! Легкові автомобілі спеціалізованого призначення (код ДК 021: 2015 – 34110000-1 «Легкові автомобілі», уточнений код ДК 021: 2015 – 34111100-9 – «Легкові автомобілі типу «універсал»)
    UA-2026-08-19-006338-a
    Дата створення 2026-08-19 13:18:51
    УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 40108887
    2 427 212 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 427 212 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    27-08-2026, 00:05
      Не знайдено жодних результатiв