Тендери в розділі Кохлеарні імплантати 33185200-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти) UA-2026-09-03-014126-a Дата створення 2026-09-03 17:38:02 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629 51 566 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 10:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти) UA-2026-09-03-012574-a Дата створення 2026-09-03 16:21:12 ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629 76 038 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв