Тендери в розділі Медичні комплекти 33141620-2
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Касета для введення контрастних речовин (НК 024: 2023: 61657 Набір для введення лікарських засобів до інфузійної помпи з електроживленням, багаторазового використання) (НК 031: 2024: A030499 НАБОРИ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ – ІНШЕ); Трубка пацієнта 320 см (НК 024: 2023: 35833 Набір для введення лікарських ... UA-2026-08-27-006926-a Дата створення 2026-08-27 14:22:17 Комунальне некомерційне підприємство "Лозівське територіальне медичне об'єднання " Лозівської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 40199749 117 757,01 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 08:00 |
3 | ! Медичні матеріали та діагностичний набір UA-2026-08-26-000442-a Дата створення 2026-08-26 08:52:50 Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245 125 150 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 03-09-2026, 00:00 |
1 | ! Медичні матеріали та діагностичний набір UA-2026-08-21-009410-a Дата створення 2026-08-21 14:54:14 Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245 120 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 29-08-2026, 00:00 |
1 | ! «Аптечка першої допомоги універсальна» код ДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали UA-2026-08-20-003790-a Дата створення 2026-08-20 11:20:16 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954 1 836 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 31-08-2026, 00:00 |
8 | ! Медичні матеріали в асортименті UA-2026-08-14-011302-a Дата створення 2026-08-14 17:33:35 ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677 126 845,97 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 31-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв